Slider

Honorary Consuls accredited in Belgium classified by Sending State

ALLEMAGNE – DUITSLAND

José CAJOT (Provincie Limburg)
Wouter DE GEEST (Provincie Antwerpen)
Vincent JACOBS (Provincie Vlaams-Brabant)
Yves NOËL (Communauté germanophone)
Erna VIENNE (Provincie West-Vlaanderen)

BAHAMAS

Albert-Jean NIELS (Royaume de Belgique)

BENIN

Benoït AKANDO (Région Wallonne)
Walter VAN MULDERS (Vlaamse Gewest)

BOTSWANA

Maurice DOPPELT (Provincie Antwerpen)

BURKINA FASO

Peter BLIJWEERT (Vlaamse Gewest)
Etienne CEREXHE (Région Wallonne)

CAMBODGE- CAMBODJA

Chay NOWE-VANDENBROUCKE (West-Vlaanderen)
Touch CHEAP (Wallonie)

CANADA

Frédéric AGNEESSENS (Oost- en West-Vlaanderen, Antwerpen en Limburg)

REPUBLIQUE CENTRAFRICAINE – CENTRAALAFRIKAANSE REPUBLIEK

Chantal FLORIZOONE (Vlaams Gewest)
Dimitri MOZER (Région Wallonne)

COMOREN – COMORES

André PHILIPS (Vlaamse Gewest )

REPUBLIQUE DU CONGO (BRAZZAVILLE) – REPUBLIEK VAN CONGO

Rodolphe ORLOW ANDERSEN (Vlaamse Gewest)

BURKINA FASO

Peter BLIJWEERT (Vlaamse Gewest)
Etienne CEREXHE (Région Wallonne)

CÔTE D’IVOIRE – IVOORKUST

Jean-Paul SCHOENAERTS de WERGIFOSSE (Provinces de Liège, Hainaut, Luxembourg et Namur)
Jozef VANHOOF (Provincie Antwerpen)

DANEMARK – DENEMARKEN

Georges CAULIER (Provincies Antwerpen, Limburg en West-Vlaanderen)
Jean-Renaud JOWA (Province de Liège)
Henri WAGEMANS (Provincie Oost-Vlaanderen)

EL SALVADOR

Georges DE BRUYN (Koninkrijk België)

ESTONIE – ESTLAND

Alain van BELLINGEN (Région Wallonne)
Antoine VUYLSTEKE (Vlaams Gewest)

FRANCE – FRANKRIJK

Michel BODSON (Ville de Tournai)
François DEREN (Oost-Vlaanderen)
Philippe CORTHOUTS (Stad Haselt)
Pierre-Paul DE BEIR (Regio Kortrijk)
Luc DE SCHEPPER (Stad Brugge)
Marc D’HOOGE (Stad Veurne)
Christine GYSELINGS (Ville de Mons)
Derrick GOSSELIN
Christine VANDERLINDEN (Ville de Charleroi)
Pascal VAN DIEREN (Provincie Antwerpen)

GRECE – GRIEKENLAND

Robert LAFFINEUR

GUINEE-BISSAU

Edward GHEBREAL (Wallonie)

HONDURAS

Christian MEEÙS (Koninkrijk België)

INDES – INDIA

Marc HUYBRECHTS (Provincies Antwerpen, Limburg, Oost- & West-Vlaanderen)

ISLANDE – IJSLAND

Jean GODTS (Vlaamse Gewest en Brussel Hoofdstedelijk Gewest)
Vincent BOVY (Wallonie)

ITALIE – ITALIË

Fabrizio DI GIANNI (Vlaams-Brabant)
Domenico PETTA (Provinces de Liège et du Luxembourg)
Carlo TIRIBELLI (Provincie Antwerpen)
Caroline VANWYNSBERGHE (Provincie West-Vlaanderen)

JEMEN

Dirk BONTINCK (Oost- & West-Vlaanderen, Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant)

LESOTHO

Marcus TOMBEUR (Vlaamse Gewest)

LITUANIE – LITOUWEN

Jean-Jacques Baron HAUS (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)
François-Xavier NIEBERDING (Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant)
Philippe SUINEN (Région Wallonne)

MACEDOINE – MACEDONIË

Lutz DOMMEL (Province de Liège)

MADAGASCAR

Thomas J.P.THOMAES (Provincie Antwerpen)

MALI

Julien DHERDE (Vlaams Gewest)

MAROC – MAROKKO

Albert J.H.F. RAES (Provincies Antwerpen, Oost- & West-Vlaanderen, Limburg en Vlaams-Brabant)

MAURITANIE – MAURITANIË

Silvie GOEMINNE (Provincies Antwerpen, Limburg Oost- & West-Vlaanderen)

MONGOLIE – MONGOLIË

Bernard DEWIT (Wallonie)
Paul VAN WOUWE (Vlaamse Gewest)

MONACO

Jacques Baron DELRUELLE (Provinces de Liège et du Luxembourg)
Rosette PORTA PEETERS (Provincies West- & Oost-Vlaanderen)
Guy VAN DOOSSELAERE (Provincies Antwerpen en Limburg)
Jean-Paul Baron van GYSEL de MEISE (Provinces de Brabant, Hainaut et Namur)

NAMIBIE – NAMIBIË

Jacques DELOBEL (Vlaams Gewest)
Pierre LOUIS (Région Wallonne)

NEPAL

Roger DE GROEN (Région Wallonne )

NORVEGE – NOORWEGEN

Didier BRONNE (Provinces de Liège, Hainaut, Luxembourg et Namur)
Vincent DE SAEDELEER (West-Vlaanderen)
Baudouin LAGRANGE (Provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen, Limburg)

PAKISTAN

Karin ZOETER (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)

PANAMA

Javier de LASA y GOTI (Koninkrijk België behalve provincie Brabant)

PEROU – PERU

Jorge ARRESE ESTRADA (les Provinces de Liège et de Luxembourg)
Antoine CALLAERT (Provincies Antwerpen en Limburg)
Nicolas SAVERYS (Stad Antwerpen)
Yves VYNCKIER (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)

POLOGNE-POLEN

Jean-Marie DE BAERDEMAEKER (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)
Philippe GODFROID (Provinces de Liège, Namur, Hainaut, Luxembourg et du Brabant Wallon)

ROUMANIE – ROEMENIË

Joeri BEUREN (Provincie West-Vlaanderen)
Isy-Noël LESMAN (Province de Liège)
Karel VERSCHUEREN (Provincies Antwerpen, behalve Stad en Haven Antwerpen, Oost- & West-Vlaanderen en Limburg)

RWANDA

Micheline VANDOREN-SCHELSTRAETE (Provincies Antwerpen, Oost- & West-Vlaanderen, Limburg en Vlaams-Brabant)

SENEGAL

Pierre-Paul FRANCOTTE (Province du Hainaut)
Alain GOETGHEBUER (Provincie Oost-Vlaanderen)
Laurent MINGUET (provinces de Liège et du Luxembourg)

SLOVAQUIE – SLOVAKIJE

Raphaël APRUZZESE (Province de Liège et de Luxembourg)
Peter DE NIL Gunnar RIEBS (Provincie Antwerpen)
Arnold VANHAECKE (Provincies Vlaams-Brabant, Limburg, West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen)

SRI LANKA

Monique DE DECKER-DEPREZ (Koninkrijk België)

SUEDE – ZWEDEN

Eric DE KESEL (Région Wallonne)
Jean-Jacques WESTERLUND (Vlaamse Gewest)

SURINAM – SURINAME

Gerard DUPULTHYS (Provincies Antwerpen, Limburg, Oost- & West-Vlaanderen)

TCHAD

Pascal LEROY (Région Wallonne)
Yvan TILMANT (Vlaamse Gewest)

THAILANDE – THAILAND

Didier ROLIN JACQUEMYNS (Province de Liège)
Jocelyn Jonkheer TIMMERMANS (Provincie Antwerpen)

TUNISIE – TUNESIË

André FRANCQ (Steden: Gent, Ronse en Wetteren)
François PIERS (Provincie West-Vlaanderen)

TURQUIE – TURKIJE

Halit CINGILLIOGLU (Provincie West-Vlaanderen)

UKRAINE – OEKRAINE

Christian STOOP (Provincies Antwerpen, Oost- & West-Vlaanderen)
Kris BECKERS (Provincie Limburg)

VANUATU

Tim t’ Kint (Belgium)

AUTRICHE – OOSTENRIJK

Frédéric-Charles BOURSEAUX (Communauté germanophone)
Philippe DELAUNOIS (Province du Hainaut et de Namur)
Jean-Paul MACHARIS (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)
Edwin MOEHLIG (Provincies Antwerpen en Limburg)
Jacques THOMAS (Province de Liège sauf la Communauté germanophone)

BANGLADESH

Patrick SWOLFS (Provincies Antwerpen, Limburg, Oost- & West-Vlaanderen)
Wim MOONS (Région Wallonne)

BELARUS

Karel VAN HOOREBEKE (Vlaamse Gewest)

BULGARIE – BULGARIJE

Willy VAN IMPE (Provincie Oost-Vlaanderen)
Luc SOUGNE (La Wallonie)
Hugo VOETEN (Provincies Antwerpen, Limburg, West-Vlaanderen, Vlaams-Brabant)

BURUNDI

René DE WILDE (Wallonie)

CAMEROUN – KAMEROEN

Paul NAGELS (Stad Antwerpen)

CAP-VERT – KAAPVERDIË

Carlos Alberto LOPES de ABREU (Vlaamse Gewest)

CHILI

Bert DECLERCK (Provincies Oost- en West-Vlaanderen)
Thierry DUMOULIN (Provinces de Namur et du Hainaut)
Eric VERBEECK (Provincie Antwerpen)

REPUBLIQUE DEMOCRATIQUE DU CONGO – DEMOCRATISCHE REP. CONGO

Robert DEMOOR (Provincies Oost- en West-Vlaanderen)
Claude DUPUIS (Région Wallonne à l’exception de la Province du Hainaut)
Bruno FALLY (Province du Hainaut)

REPUBLIQUE DE COREE – REPUBLIEK KOREA

Sadi CLAEYS (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)
Dominique MOORKENS (Provincies Antwerpen en Limburg)
Philippe RALET (Provinces de Liège et Namur)

CROATIE – KROATIË

Lino VERBEKE (Vlaamse Gewest)

ECUADOR – EQUATEUR

Catherine VAN DEN HEUVEL (Provincie Antwerpen, Oost- en West-Vlaanderen)

ESPAGNE – SPANJE

Fernand GOFFIOUL (Liège, Luxembourg, Namur)
Pierre SCHIEPERS (Provincie Limburg)
Ingrid VAN ROYEN (Provincie Oost-Vlaanderen)
Louis VERBEKE (Provincie West-Vlaanderen uitgezonderd Stad Oostende)

FINLANDE-FINLAND

Jean-Marc DEFAYS (Provinces de Liège, de Luxembourg et de Namur)
Jean-François GAILLY (Province du Hainaut)
Luc HENS (Provincies Antwerpen en Limburg)
Christian LARDINOIT (Provincie Oost-Vlaanderen)

GABON

Guy BULTYNCK (Vlaams Gewest)
Jean LIENART van Lidth de Jeude (Région Wallonne)

GUATEMALA

Jean-Pierre PAELINCK (Provincie Oost-Vlaanderen)
Xavier ROMBOUTS (Provincies Antwerpen en Limburg)

GUINEE – GUINEA

Alain PALMANS (Wallonie)

HAITI

Jérôme BESTGEN (Wallonie)

HONGRIE – HONGARIJE

Jacques DANGEZ (Région Wallonne)
Gabriel FEHERVARI (Vlaams Gewest)

INDONESIE

Christiaan Wouter BOSSAERTS (Vlaanderen en Vlaams-Brabant)
Eric DOMB (Wallonie)

ISRAEL

Jacques LIPSZYC (Province de Liège)

JAMAIQUE – JAMAICA

Jacques NYSSEN (Grans België, met uitzondering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

KENYA – KENIA

Daniel BISSCHOPS (Vlaamse Gewest)

KAZAKHSTAN – KAZACHSTAN

John STOOP (Provincies Antwerpen, Limburg, West- & Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant)

LETTONIE – LETLAND

Daniel VANHOFF (Wallonie)

GRAND-DUCHE DE LUXEMBOURG – GROOT-HERTOGDOM LUXEMBURG

Frank DECEUNINCK (Provincie West-Vlaanderen)
Elisabeth de PITTEURS de BUDINGEN (Province de Namur)
Robert F. DONDELINGER (Province de Liège)
Claire NOESEN-LOUMAYE (Provincie Antwerpen)
Paul VERSTRAETEN (Provincie Oost-Vlaanderen)

MALAISIE – MALEISIË

Jean-Claude HAVAUX (Wallonie)

MALTE – MALTA

Paul COOLS (Provincies Antwerpen, Oost- & West-Vlaanderen, Limburg, de arrondissementen Leuven en Halle-Vilvoorde)

MAURICE – MAURITIUS

Robert WTTERWULGHE (Wallonie)
Joseph D’HAENS (Vlaams Gewest)

MEXIQUE – MEXICO

Albert BRINK (Provincie Antwerpen)
Michel Baron D’HOOGHE (Provincie West-Vlaanderen)
Jean-Marie ROBERTI (Province de Liège)

MOLDAVIE – MOLDOVA

Ghislain LENAERS (Provincies Antwerpen, Limburg, Oost- & West-Vlaanderen)

MONGOLIE – MONGOLIË

Alexander ZANZER (Vlaams Gewest)
Bernard DEWIT (Région Wallonne)

REPUBLIC OF NAURU

Karl KOCH (Toute la Belgique)

NICARAGUA

Dirk DRIJBOOMS

OUGANDA – OEGANDA

Bernard DOSSCHE (Vlaanderen)

PALAU

Stefan CLAES (Koninkrijk België)

PARAGUAY

Titia Jonkvrouw VAN WAEYENBERGE (Vlaams Gewest)

PAYS-BAS – NEDERLAND

Bernard PIETTE (Provinces de Liège, Namur et Luxembourg)
Leen VERSCHRAEGEN (Provincies Oost- & West-Vlaanderen)

PHILIPPINES – FILIPPIJNEN

Peter VAN BOGAERT (Vlaanderen)
Antonio GUANSING (Provincies Antwerpen, Limburg, Oost- & West-Vlaanderen)

PORTUGAL

Paul DE SCHEPPER (Arrondissementen Brugge, Roeselare, Tielt en Kortrijk) Bruno JOOS de ter BEERST (Jonkheer) (Provincie Oost-Vlaanderen)
Abel Maria MAGALHAES GOMES PEREIRA (Provincies Antwerpen en Limburg)
Manuel VIEIRA (Provinces de Liège et Luxembourg, excepté les arrondissements de Verviers et Bastogne)

ROYAUME-UNI DE GRANDE BRETAGNE ET D’IRLANDE DE NORD – GROOT-BRITTANNIE EN NOORD-IERLAND

Daniel DE COCK (Provincies Oost- en West-Vlaanderen)

SERBIE – SERVIË

Aleksandar DAVIDOVIC (Vlaams Gewest)

SEYCHELLES – SEYCHELLEN

Jacques MORTELMANS (Bruxelles Capitale et Wallonie)
Gustaaf VAN DEN BORNE (Vlaamse Gewest)

SLOVENIE

Eric LUTS

ST. KITTS & NEVEL

Aykut EKEN (Royaume de Belgique)

SUISSE – ZWITZERLAND

Florence ROTH (Province de Liège)

TADZJIKISTAN

Klaus VAN DYCK (Wallonie)

REPUBLIQUE TCHEQUE – TSJECHISCHE REPUBLIEK

Serge MANTOVANI (Provinces de Liège et du Luxembourg)
Jean-Pierre LOTHE (Provinces de Namur, Hainaut et Brabant Wallon)
Paul VAN DENBEMPT (Provincies Antwerpen, Oost- & West-Vlaanderen)
Dirk VAN DE GEHUCHTE (Provincies Oost- en West-Vlaanderen)

TOGO

Rik DAEMS (Vlaams Gewest)

TURKMENISTAN

Koen MINNE (Vlaamse en Waalse Gewest)

TUVALU

Karl KOCH (Belgique)

URUGUAY

Rüdiger HERZOG (Provincie Antwerpen)
Eric Baron POSWICK de CRAWHEZ (Wallonie)

VIETNAM

Jo Baron de GRAND RY (Provincie Antwerpen)